Tak trochu jiná oslava narozenin

Přemýšlíte, čím potěšit vašeho potomka u příležitosti jeho nadcházejících narozenin? Také už jste vyčerpaní z neustálého vymýšlení dárků, které nakonec děti ani příliš neocení? Nejste ani příliš nadšeni z pořádání párty pro kamarády u vás v bytě? Těchto všech starostí vás jednoduše zbaví dětská oslava narozenin Praha, která se pro oslavence a případné další pozvané hosty stane nezapomenutelným http://www.anag.cz/jak-pripravit-dokonalou-svatbu-pruvodce-nezapomenutelnym-dnem/pR90.70125/ zážitkem.
Dort se svíčkami
V našem Jump Parku jsme pro vás připravili koutek se stoly, které si sami můžete slavnostně vyzdobit, popřípadě přinést vlastní narozeninový dort a drobné občerstvení, kromě nápojů. My si vyhrazujeme možnost prodeje nápojů na baru, kde jsou k dostání ještě další drobné pamlsky, jako brambůrky a sladkosti.A jak celá oslava proběhne? Nejprve si odskáčete dobu, kterou jste zvolili v objednávce. Můžete zvolit i dohled zkušeného trenéra, který vám dle časových možností ukáže některé atrakce v hale a naučí vás různé zajímavé prvky, jako například salto. Zároveň je také odborným dozorem pro vaše děti. To znamená, že vy rodiče můžete zůstat v pohodlí narozeninového koutku a vychutnat si v klidu svoji kávu, či čaj. Upozorňujeme, že samotnou oslavu a přítomnost trenéra je třeba zajistit minimálně tři týdny předem. Může se odvíjet o jedné po více hodin. Po doskákání má celá parta padesátiminutový limit na odpočinek a v jeho rámci dojde i předání gratulací, dortu a posezení u občerstvení. Ceny, způsob objednávky, naše pobočky a jednotlivé možnosti naší nabídky najdete na našich internetových stránkách.
Barevné nafukovací balonky
Odpusťte si letos pravidelně se opakující nudnou dětskou domácí párty, po které zbude nejspíše pěkná spoušť a vyrazte s dětmi i jejich pozvanými kamarády do našeho Jump Parku. U nás si užije ty správné narozeniny doslova celá rodina, a navíc také uděláte něco prospěšného pro vaše zdraví!