Nejlepší HP tiskárny pro společnosti

Nejen obrovské společnosti a státní úřady, ale také menší firmy tisknou každý den spoustu dokumentů. K tomu ovšem potřebujete spolehlivý, rychlý a snadno ovladatelný přístroj, který bude vždy fungovat tak, jak má. Proto společnost HP přichází s ideální možností pro firmy.
logo HP

HP LaserJet

V této jedinečné řadě najdete několik možností. Některé jsou multifunkční, jiné jednoúčelové. Liší se od sebe také tím, pro jak velké společnosti jsou určené. HP LaserJet Pro je určen pro skutečně malé podniky či živnostníky, kteří mají tým o jednom až patnácti členech a produkují až šest tisíc listů papíru za měsíc.

Na druhou stranu LaserJet Enterprise je určen pro větší týmy o deseti až třiceti členech. Pokud máte spotřebu až 30 tisíc listů papíru za měsíc a potřebujete pracovat skutečně rychle, jsou ideální. Jedná se o větší přístroje, které zvládnou za minutu až 60 stran barevně a 75 stran černobíle.

Nádherná variabilita

Každý z nabízených modelů nabízí něco trochu jiného. Záleží pochopitelně na tom, co jako firma potřebujete. Pokud stačí jen černobílý tisk dokumentů, budou stačit levnější, jednoúčelové modely. Naopak multifunkční varianty zvládnou i skenování velkého množství obrazů, kopírování a hlavně všechno zvládnou skutečně rychle.

Kvalitní tonery

Vzhledem k tomu, že se jedná o laserovou variantu přístroje, potřebujete k jeho funkčnosti toner. Vždy si musíte být jisti, že je cartridge kompatibilní s konkrétním modelem. Pro HP LaserJet Pro M102, M130 a M132 si pořiďte toner CF129A od Primatisk.cz. Zaručeně tam najdete všechny tonery kompatibilní pro jakýkoli model, který si pořídíte.
klávesnice notebooku HP
Možnosti při nákupu toneru máte dvě. První a mnohem levnější jsou kompatibilní (alternativní) cartridge, anebo originální náplně s technologií JetIntelligence. Obojí je velmi kvalitní a dokáže uspořit hodně peněz. A to obzvlášť v případě, že vám stačí jen černá. Ta je extrémně úsporná.