Složitý výběr vánočních dárků pro děti


Vánocese pomalu ale jistě blíží a je tady zase období přemýšlení, co letos k Vánocům našim ratolestem nadělit. Výběr je opravdu veliký, ale co z toho všeho vybrat, aby to bylo to pravé?
balíček a smyčka
Panenky, skládačky, autíčka, knížky a mnoho dalších už mají vaše ratolesti doma a vy byste jim chtěli nadělit něco, na co jen tak nezapomenou? A co takhle nějaký pěkný zážitek? Co takhle vodní radovánky? Určitě vaše dítko ocení víkend v aquaparku. Tuhle možnost nabízí například aquapark v Praze. Atrakcí je zde neuvěřitelně mnoho. Vaše děti se určitě vyřádí a vy si můžete odpočinout v sauně neb vířivce. Neláká vás to? Nás tedy ano.

Pokud byste ale rádi zůstali u klasiky, co takhle?
Ty nejmenší děti určitě potěší nové chrastítka, lahvičky, nové oblečení nebo knížka s říkadly. Pro ty úplně nejmenší je toho opravdu velká spousta.
Pro děti do tří let naleznete v obchodech nebo na internetu obrovské množství věcí. Vybírejte vždy podle vašeho instinktu a nenechte se ničím zmást.
Pro školáky na prvním stupni je ideálním dárkem tančící koberec, stolní hry nebo pro děvčata nějaké ty dětské šminky.

A co teprve s puberťáky a staršími dětmi? S těmi už je to horší. Mnoho lidí to řeší tak, že jim dají peníze, oni si nakoupí dárky, které by chtěli, dají je rodičům a ti jim je dají pod stromeček. Je to mnohem lepší než utrácet peníze za něco, co by se jim stejně nelíbilo.
balíčky s mašlí
Sice nemají žádné překvapení, ale myslím si, že to zvládnou.
Pro naše odrostlé děti je nejlepším dárkem obálka s penězi. Nemusíme si lámat hlavu jakými dárky je potěšit, jelikož si za peníze koupí to, co potřebují.
Pokud se vyhýbáte obchodům a raději nakupujete dárečky přes internet, bylo by lepší věci objednávat alespoň měsíc nebo dva předem, abyste měli jistotu, že vaše objednané zboží dorazí. Také by se mohlo stát, že by pod tím stromečkem nemuselo být vůbec nic.