Báječné cestování

Cestování pro mě vždy velký relax. Cestování jsem měla ráda už odmalička. Taky si pamatuji, jak jsme se sedmou třídou jeli poprvé na lyžařský výcvik. Nevím jak vy, ale já jsem to brala jako už velké a záživné cestování, protože s mými rodiči jsme moc necestovali.  Byli jsme byli asi jen čtyřikrát u moře, ale to jenom tak, že tam maminka měla kamarády. Maminka totiž v mládí jezdila velmi často do zahraničí a k moři. Proto se tam taky udělala skvělé kamarády, se kterými s přátelí i nyní. A myslím si, že kdyby maminka v zahraničí neměla žádné kamarády a přátelé, tak tam ani asi nejezdíme.

Ráda cestuji k moři.

A taky musím říct, že právě o tom to cestování je. Moje maminka s tatínkem velmi často hádají kvůli cestování a taky dovolené. Protože tatínek by cestoval stále. Zatímco maminka ta vůbec. Maminku prý cestování vůbec nebaví. Maminka cestuje hlavně za svými kamarády do zahraničí, aby s nimi udržela stálé přátelské kontakty. Můj otec je ale jiného názoru. Můj tatínek by právě moc rád cestoval, aby si odpočinul a zrelaxoval si tělo a mysl. A já abych byla upřímná, tak já souhlasím se svým otcem. Já jsem totiž asi tohle zdědila po mém otci. Já taky moc ráda cestuji a říkám si, že až budu starší a budu mít více peněz, tak samozřejmě budu i více cestovat. 

Mám ráda přírodu.

Já cestování beru jako svůj životní úděl. Nevím proč, ale věřím, že každý má svůj úděl a osud a já jsem si řekla, že budu velká cestovatelka. Uvidím, jak se všechno vyvine. Třeba se mi splní sen a budu cestovat. taky bych si přála najít svého partnera, který bude sdílet stejnou vášeň pro cestování jako já. Nevím, co bych si počala, kdybych měla přítele, který by opravdu nerad cestoval. nevím, ale asi bych to tak nezvládala. Ve vztahu s musí oba partneři dobře rozumět. A to se týče i zálib nebo například i zmíněného cestování. nebo vy si myslíte něco jiného?