Vyrazte na pohádkovou dovolenou s americkou nebankovní hypotékou

Toužíte po tom, abyste si konečně mohli dobře odpočinout a udělat si zaslouženou https://a2larm.cz/2017/06/mayova-dostala-zaslouzenou-lekci/ pauzu po odvedené práci? Jenže nemáte dost peněz na to, abyste odjeli na vaše vysněné místo v pozemském ráji? A žádná banka vám nechce vyjít vstříc?
Nezoufejte, existuje jedno velice šikovné řešení, s jehož pomocí dopadne vše k vaší spokojenosti! Stačí, když si vyřídíte výhodnou nebankovní americkou hypotéku a vaše vysněné peníze na dovolenou budete mít brzy v kapse.
Na úvod je potřeba říci, že jedinou opravdu zásadní podmínkou k tomu, abyste americkou hypotéku mohli získat, je vhodná nemovitost. Tato nemovitost bude sloužit jako záruka, že budete půjčené peníze poctivě splácet. Ovšem nemusíte se bát – to, že se za půjčku zaručíte svou nemovitostí, vás nebude nijak omezovat ve vašich vlastnických právech. Něco takového by se stalo pouze v případě, kdy byste přestali splácet.

investice

Ovšem díky tomu, že peníze si můžete půjčit až na třicet let, tak je jasné, že vaše měsíční splátky budou minimální a nebudete mít problém s jejich úhradou.
Pokud vás nyní zajímá, jaká bude úroková míra vaší americké půjčky, tak si můžete být jisti tím, že nebankovní společnost vám zajistí ty nejlepší možné podmínky. Úroky se tak budou pohybovat od šesti procent, což je velice zajímavá nabídka.
Nicméně pokud jste nyní zklamaní, protože zrovna vy žádnou nemovitost nevlastníte, tak nezoufejte! Jestliže máte ve své blízkosti někoho, kdo takovou nemovitost vlastní, a byl by ochoten se zaručit za vaši půjčku, tak i to je možné.

kapsa s peněženkou

Jako záruku lze použít jak rodinný dům, tak třeba i byt, pozemek či klidně i garáž. Záleží jen na vás, jak mnoho peněz si chcete půjčit. Dosáhnout můžete až na sedmdesát procent odhadní hodnoty nemovitosti.
Jak je tedy vidět, tak vyrazit na krásnou dovolenou s americkou nebankovní hypotékou je velice snadné a rychlé zároveň!