Internetové hrátky

Ten čas, který strávíme při čekání na autobus, vlak nebo někde v čekárně u doktorů či na letišti můžeme nějakým způsobem využít. Možná vám v takových situacích přijde, že se najednou čas zastavil. Určitě i vy moc dobře víte, jak takové čekání může být nekonečně dlouhé a vyčerpávající. Jistě jste si už stihli povšimnout toho, že někteří si dokonce koupí i časopis za účelem odreagování se a zkrácení dlouhé chvíle nebo se pozastavují nad svými chytrými telefony, kde si běžně někdo vyťukávají na dotykových obrazovkách. Většinou jsme totiž spojeni s internetem. Právě tady se dá velmi snadno vyhledat jakákoliv hra, kterou ani nemusíme instalovat. Na výběr je spousta možností. Mohou to být hry logické, závodní, sportovní či dokonce hlavolamy.
teenageři na schodech
Pokud si chceme zahrát nějakou hru v rychlosti, pak je určitě možnost využít velmi oblíbenou hru, jako je třeba skládání karet od esa, což je například Solitaire, dále můžeme vyzkoušet také závodní hru, kterou si zajistíme hrou Auta či smysluplné slovíčkaření, které je nejlepší přes Slovní fotbal. Existuje ale i spousta dalších zajímavých her, mezi které můžeme zařadit Miny, Puzzle, Dámu, Lodě a mnoho dalších. Možná jste některé z těchto her hrávali jako malí. Věřte, že i v dnešní době jsou velmi vyhledávané a hrané .
silueta vítěze
Pokud stahujete nějakou hru do notebooku, určitě byste měli počítat s tím, že se jedná o hru s velkým rozšířením možností. U této varianty je více než jasné, že strávíte více času i do budoucna. Je možné, že někteří takovým hrám doslova propadnou, protože už to nebudou jen obyčejné hrátky. Dávejte si u her tohoto typu velký pozor na návyk. Krátké chvíle se totiž mohou proměnit na chvíle dlouhé. Jedná se o jistou hranici internetové závislosti, což bohužel člověka jen tak neomrzí. Tento návyk rozhodně není vhodný pro děti a ani pro dospělé. Možná už jste i vy nějakou tu hitovku objevili anebo znáte. Dá se mezi ně zařadit Angry Birds, Farming Simulator, Kao the Kangaroo a mnoho dalších.