Užívejte si na zahradě bazén i v chladných dnech


Když se venku výrazně oteplí a letní teploty již přesáhnou tropickou třicítku, táhne nás to zcela logicky někam k vodě. Jestliže nemáme bazén přímo na zahradě, chystáme se na koupaliště nebo alespoň k řece. Jistou výhodu mají vodáci, co zrovna plují po Vltavě, protože tam si mohou zaplavat nebo alespoň smočit v řece, kdykoli chtějí.

občerstvení u bazénu

Jakmile se však ochladí, městská koupaliště osiří a nenajdete tu nikoho, maximálně pár otužilců, co trénují na nějaký závod a zlepšují svou kondičku. To ale nemusí odradit zrovna vás, co se chystáte mít na zahradě bazén vyhřívaný. Zateplení XPS polystyrénem + roxorové dráty https://www.bazenygluc.cz/zatepleni-xps-polystyrenem-roxorove-draty-6-3×3-3.html se postarají o to, aby teplo z nádrže zbytečně neunikalo do okolní zeminy, a je-li zdroj ohřevu vody dostatečně stabilní, například tepelné čerpadlo, můžete si užívat koupel podobně, jako lidé v termálních bazénech.

voda v bazénu

Romantika ranních mlh – když vás v létě vytáhne Slunce z postele již v pět hodin ráno, což bývá koncem června, netáhne to ani tak do bazénu, jako spíš někam na výlet do přírody, ale ráno mlhavé a zamračené je přesně tím ideálním prostředím pro bazénový relax. Můžete si tam odnést své snídaňové menu a vypít si kávu nebo bylinkový či ovocný čaj přímo pod hladinou.

Ranní milostná avantýra – víte, že v ranních hodinách mezi sedmou a devátou hodinou mají muži v těle nejvíce testosteronu, a tudíž jsou nejlépe nachystáni na sex? Pro někoho z vás t může být překvapením, ovšem jste-li dostatečně zvídaví a odvážní, vyplatí se to vyzkoušet. V bazénu za mlhavého rána to určitě nebude mít chybu, protože bude venku kolem vás absolutní klid, a milování v tichosti je to nejlepší, co si můžete dopřát. Nepřehánějte to ale s kofeinem a alkoholem, dopřejte si raději ovocný koncentrovaný džus, nejlépe pomerančový, kombinace ovoce a pobytu v bazénu vás dokonale naladí i na delší sexuální hrátky.