Půjčka, která je vstřícná a není složitá

Když hledáte vstřícnou půjčku bez zbytečných složitých podmínek, je tady americká hypotéka od Hypotekybezregistru. To je úvěr, který všem žadatelům přináší skutečnou svobodu, ať už jde o to, jak s penězi naloží, anebo jaké podmínky budou muset splnit proto, aby ho mohli získat.

I když jsou všechny americké hypotéky bezúčelové, zdaleka neplatí, že jsou všechny stejné. Jejich výhodnost a podmínky úzce souvisí s konkrétním poskytovatelem, na kterého se se svou žádostí o úvěr obrátíte.

brazilian-currency-1139100_640

Takže je velký rozdíl mezi půjčkou, kterou vám poskytne banka, a tou, kterou získáte v nebankovní společnosti.

Obecně platí, že o nebankovní úvěry žádají především lidé, kteří moc dobře vědí, že by se svou žádostí v bance neuspěli. Ovšem nebankovní úvěry mají mnoho co nabídnout všem žadatelům, takže i těm, kterým by žádost v bance nedělala žádné větší problémy.

Úroková míra je srovnatelná, a může být i lepší. Podmínky, za jakých můžete půjčku získat, jsou v nebankovní variantě mnohem příznivější. Čeká na vás flexibilní úvěr, který se bude v první řadě řídit především vašimi možnostmi a potřebami. A to je důležité a může vám to pomoci.

business-idea-3175802_640

Nebankovní americký úvěr tak můžete získat i se zápisem v registru, s nižší bonitou, anebo když máte exekutora na krku. Ani v takové situaci vás nikdo neodmítne. Jde jen o to, abyste byli schopni své závazky splácet, což vyjadřuje vaše bonita. A druhou, naprosto zásadní podmínkou je, abyste poskytovateli úvěrů dali záruku, že o své peníze nepřijde ani v situaci, kdybyste svůj dluh přestali splácet.

Právě z rizikových potenciálních dlužníků mají banky tak veliké obavy, že každému, na kom uvízne byť jen stín podezření, raději nepůjčí ani korunu. Nebankovní společnosti takovou situaci řeší jinak – vyžadují záruku v podobě nemovitosti, která když přestanete splácet, připadne jako náhrada škody věřiteli.

Právě díky ručení nemovitostí můžete získat téměř neomezenou sumu peněz za dobrých podmínek.