Kšiltovk ajako dárek

Reklamní kšiltovky Promodarky mohou být opravdu pěkné, když jsou kvalitně udělané. Já sama jsem jednu takovou měla a byla to reklamní kšiltovka na auta. Mám moc ráda auta a taky chodím na jejich výstavy nebo když jsou automobilové závody. Tam na startu vždycky dávají nějaké reklamní předměty zdarma. A naposledy to byly reklamní kšiltovky a klíčenky. Moc se mi to líbilo a já jsem si říkala, že je škoda, že se mnou nešel i můj mladší bratr, který zbožňuje auta a jistě by reklamní kšiltovky uvítal. Bohužel je ale nemocný, takže musel zůstat sedět doma, což ho velmi mrzelo. Naštěstí jsem se ale domluvila s pořadatelem, aby mi dal reklamní kšiltovku taky pro mého nemocné bratra, který se na tuto reklamní kšiltovku moc těšil, ale bohužel se nemohl zúčastnit automobilového závodu, na který měl v plánu jít. Opravdu moc mě to mrzelo.

Reklama vám vynese hodně peněz.

A víte, co pořadatel automobilového závodu udělal? Reklamní kšiltovky mi samozřejmě dal, a ještě k tomu mi dal pro bratra klíčenku a blok s auty, kde byly všechny informace o tomto závodu a soutěžících. No tak s tímhle bude bratr naprosto nadšený a myslím, že bude hned zdravý raz dva. Pro milovníka aut to bude terno! A víte, jak byl bratr nadšený?

Reklama je dobrý obchodní tah.

Opravdu hodně. Navíc jsem mu taky povyprávěla o automobilových závodech, ze kterých byl velmi nadšený. Ale nejvíce z té reklamní kšiltovky. Ty má hodně rád, On doma má velmi mnoho reklamních předmětů, protože je toho sběratel. Sbírá to už asi pět let a má doma plnou skříň této sbírky. Docela je to prima záliba, reklamní předměty mohou být časem vzácné. Reklamní kšiltovky toho ale taky nejsou výjimkou a můžou být vzácné. A abych ještě nezapomněla, tak bratr ty reklamní kšiltovky normálně nosí. Sice aby byly vzácné, tak by se nosit neměly, ale bratr ty reklamní kšiltovky má tak moc rád, že si nemůže pomoct a nosí je. Taky je občas s někým za něco vymění. Super výměnný obchod.