Každá dětská party musí mít svůj program

Chcete svému dítěti připravit oslavu narozenin, kterou jen tak nezapomene?

Buďte cool a in

Důležité je si pamatovat, že vaše dítě hraje prim. Celá oslava by měla byt jenom o vaší ratolesti a měl by to být den plný​ splněných přání. Musíte si uvědomit, že váš potomek, ať už dívka nebo chlapec, chce udělat dojem na kamarády a spolužáky, aby ho přijali do kolektivu a dítě se tak mohlo zdravé sociálně vyvíjet. Proto myslete v prvé řadě na to, kde, kdy a jak udělat na své dítě a jeho kamarády dojem. Na oslavě by se všechno mělo točit okolo vašeho potomka. Musíte samo sebou počítat s tím, že si dítě ve svůj speciální den bude připadat nedotknutelné. Rozhodně není moudré je před kamarády poučovat nebo shazovat. Děti umějí být zlé, a to by se vám ani vašemu potomkovi nemuselo líbit.

pomůcky

Zařiďte program na celé odpoledne

Děti v sobě mají spoustu energie, Kterou musí přes den vybít. Proto byste měli mít připravený program, který bude bavit všechny. Zkombinuje zábavu venku i vevnitř. Najdete dětem klasické hry, u kterých se vyběhají, ale také jim dovolte hrát například hry na počítači. Stačí všechny aktivity střídat a zjistit se, že všechno správně funguje. Pokud si nejste jistí. Jaké hry dnes děti baví, zeptejte se svého dítěte, jaké hry rádi hrají v tělocviku.
· Pokud máte dům a zahradu, máte vystaráno
Ideálně také bazén nebo trampolínu. Právě tyto své hračky děti zabaví na celé odpoledne. Ale zahrada není jediné místo, kde se mohou vaše děti dobře bavit. Pokud nedisponujete velkými prostory, úplně stačí, abyste vymysleli zajímavý program.

kouzelník

Objednejte překvapení

Zkuste se inspirovat dětskou schopností se divit a objevovat záhad! Děti milují zábavu, u které mohou být nápomocné. K tomu je ideální příležitostí kouzelník pro děti, ale zdaleka nejenom pro ně! I vás bude bavit hra, kterou si mág připraví, aby zabavil a pobavil všechny děti v místnosti.