Aktuální hra, která se těší popularitě

Pamatujete si na dobu, kdy bylo jedinou zábavou pro dospělé pouze to, když si večer rozbalili společenské hry a hráli je až do momentu, kdy usnuli? Časům, kdy tomu tak bylo, už dávno odzvonilo. Dnešní moderní doba se spíše zaměřuje na něco, při čem nebudete mít – ani pomyšlení a ani chuť na to, abyste šli spát. Skvělým příkladem toho je hra, která je aktuálně v největší oblibě mezi různou věkovou hranicí lidí a těší se nejen zájmu, ale i velké účasti.
O jakou se jedná? Snad nebude žádným překvapením, že o tu únikovou.

hádanka

Máte to poblíž určitě i vy

Nemusíte bydlet přímo v hlavním městě, abyste se k této formě zábavy dopracovali i vy. Současné místnosti, ze kterých není úplně lehké uniknout, nalezete i v každém větším městě, které máte jistě poblíž. Například úniková místnost Pardubice se může chlubit tím, že její hra vás rozhodně nenechá jen tak sedět nebo otevírat pusu na zívání.

Enigma místnost je přizpůsobená tomu, abyste v ní našli nejen dostatek napjaté atmosféry a záhad, ze kterých se vám budou ježit vlasy, ale i opravdu promyšlené úkoly a atmosféru, která vás do hry zcela pohltí.
V jedné místnosti toho totiž můžete zažít mnohem více, než jste si kdy mysleli. Čekají na vás nejen hádanky, které vám potrápí hlavy, ale i schované nápovědy, které vás však opět posunou o krůček dál. Jejich vyluštění je zdlouhavé a vyžaduje zachování čisté mysle a logiky, která vás nesmí opouštět.

volby

Základ k úspěšnému konci? Dobrý tým!

Jestli si přejete vyjít z místnosti jako hrdý vítěz, je potřeba sestavit tým skvělých společníků, kteří vám budou při řešení hlavolamů nápomocní. Únikovou místnost nestačí pouze navštívit, ale docílit i toho, abyste ji dotáhli do konce.
Budete potřebovat minimálně jednoho parťáka, ale mnohem lepší je spojit se s více lidmi dohromady a snažit se užít si tuto zábavu ve větší společnosti. Maximální počet hráčů je 5, takže pokud víte o lidech, kteří do toho půjdou s vámi, neváhejte společně prožít zážitek, na který budete hezky vzpomínat.